Yhdistys

Hallituksen jäsenet vuonna 2020-2021

Arja Kumpu, puheenjohtaja, arja.kumpu(a)kouvola.fi, p. 0206157429

Christa Carpelan, varapuheenjohtaja, christa.carpelan(a)mll.fi

Heidi Uitto, sihteeri, heidi.uitto(a)kymsote.fi

Anna Liakka, anna-riitta.liakka(a)kymsote.fi

Kaj Wahlroos, kaj.wahlroos(a)savitaipale.fi

Teija Vanhala, teija.vanhala(a)kymsote.fi

Tuula Kähäri, tuula.kahari(a)eksote.fi

Tiina Ihalainen, tiina.ihalainen(a)invalidiliitto.fi

Katja Valkeinen, katja.valkeinen(a)kvyry.fi


Asiantuntijajäsen:

Sanna-Riitta Junnonen, sanna-riitta.junnonen(a)socom.fi

Merja Hautalainen, merja.hautalainen(a)xamk.fi

Miia Kurttila, miia.kurttila(a)kakspy.com


Työntekijät:

Henna Hovi, henna.hovi(at)kykasote.fi, p. 0505673610

Teija Honni, talouspäällikkö, teija.honni(at)kykasote.fi

Ota yhteyttä, vastaamme mielellämme kysymyksiisi koskien toimintaamme.